שיקום בטון מוחלק

 
 

להחזיר את הברק לבטון

 
בבטון המוחלק נעשה שימוש רב כיום, בעיקר במגזר התעשייתי אך גם במגזר הפרטי. לבטון המוחלק יש יתרונות רבים של עמידות חזקה לאורך שנים ארוכות וגם עיצוב יוצא דופן, כאשר התחזוקה שנדרשת עבורו מינימלית ביותר. הוא פשוט מאוד לניקוי ולמעשה רווי ביתרונות רבים על פני המתחרים. למרות כל אלו, עם הזמן יש צורך לשקם את הבטון ולתת לו את המראה שהיה לו בהתחלה. המראה המבריק נעלם עם הזמן ושיקום בטון מוחלק צריך לקרות פעם בכמה שנים כדי להחזיר לו את הברק.

 
שיקום בטון מוחלק
 

שיקום בטון מוחלק: למה זה נדרש?

 
  • שיקום בטון מוחלק מתבקש בגלל הנזקים שיכולים לקרות לו במשך הזמן. למרות שבטון מוחלק הוא חומר חזק מאוד שנשאר אחיד לאורך זמן, סדקים יכולים להופיע בו בעיקר כאשר לא מתחזקים אותו בכלל. אמנם בטון מוחלק יכול לשאת משקל רב ויכולת ההעמסה שלו מצוינת אך העמסה לאורך זמן יכולה להרוס את פני השטח שלו בצורה מינימלית אך מורגשת.

  • יחד עם השחיקה שיכולה להיווצר מבחינה פיזית, אנשים בוחרים להתקין בטון מוחלק לא רק בגלל העמידות שלו אלא בגלל העיצוב שלו. חניונים, אולמות אירועים, אולמות תצוגה ועוד לקוחות רבים מחליטים להתקין בטון מוחלק בגלל שהוא נותן אווירה שונה ויוקרתית. שיקום בטון מוחלק מתבקש אחרי זמן רב בו הבטון כבר לא נוצץ כמו בעבר ויש צורך לחדש אותו.
 

כיצד מבצעים שיקום בטון מוחלק?

 
שיקום בטון מוחלק מתקבל על ידי ליטוש נכון. ניקיון לא יספיק, שכבת הלכלוך שהצטברה על הבטון יכולה להיות מורגשת ביותר ואת ההבדלים יהיה קל מאוד לראות. בדרך כלל על הבטון יש שכבת סילר שעוזרת לאטימות מירבית. את השכבת הזו יש להוריד ולחדש לאחר מכן. כדי לנקות היטב את הבטון ולתת לו מראה נוצץ יש צורך בצריבה של הבטון ולאחר מכן צביעה בחדש בגוונים שרוצים לקבל. הצריבה מתבצעת על ידי חומצה אך במקרים רבים ליטוש אינטנסיבי יכול להיות מספק.

 

שיקום בטון מוחלק ביוסי אהרון עבודות פיתוח בע"מ

 

חברת יוסי אהרון עבודות פיתוח בע"מ מספקת מגוון עבודות בטון מוחלק מתקדמות וכן עבודות שיקום בטון. אנו נדאג לשיקום של הבטון המוחלק בצורה המקצועית ביותר תוך שימוש בחומרים איכותיים על מנת שתיהנו מבטון עמיד, אסתטי ויפה לאורך שנים.
 

מעוניינים בעבודות שיקום בטון מוחלק? צרו עמנו קשר בהקדם ואנו נדאג לעמוד לשירותכם

חייגו כעת - 050-5278770