רצפת בטון מוחלק

 
 
המילה האחרונה בתחום הריצוף היא רצפת בטון מוחלק. ניתן לראות מקומות רבים שבחרו בשיטת ריצוף זו: אולמות, מפעלים, מוסדות חינוך, חניונים, בתים פרטיים ומשותפים – כולם נדבקו בשיגעון החדש, ולא בכדי. אם אתם לא מכירים את היתרונות של שיטה זו, הגעתם למקום הנכון. יוסי עבודות פיתוח בע"מ היא חברה שמתמחה בריצוף בטון מוחלק. הנה כמה מיתרונותיה הנפלאים של רצפת בטון מוחלק.
 
 
רצפת בטון מוחלק
 
 

4 מיתרונותיה העיקריים של ריצפת בטון

 
אם אתם נוטים להיתקל בבלטות שמרצפות כיום את המבנה שבו אתם גרים או עובדים, יכול מאוד להיות שהריצפה נשחקה וצריך להחליף אותה באחרת. אז מהו הריצוף הנכון ביותר עבורכם? אנחנו ממליצים לכם מכל הלב על רצפת בטון מוחלק, של היתרונות הרבים כגון:

  • עמידות לאורך שנים – כולם מכירים את חוזקו של הבטון, יציבותו ועמידותו. כל התכונות האלה גורמים לרצפה להיות עמידה בפני איתני הטבע, חומרים כימיים שונים וכן בפני שחיקה טבעית. אם תבחרו למשל לרצף את החצר בבטון מוחלק, הסיכוי שקרני השמש יגרמו לרצפה לדהות או שהגשם החזק ייפגע ברצפה וישחק אותה הוא כמעט אפסי. כך גם אם תנקו אותה או תשפכו עליה דבר מה, הסיכוי שהיא תינזק הוא נמוך ביותר.

  • תחזוקה נוחה – מאחר ורצפות הבטון עמידות בפני חומרים שונים, קל מאוד לתחזק אותן. ניתן לטאטא ולשאוב אותן ללא כל בעיה, אך מעבר לכך, ניתן לשטוף אותן עם חומרי ניקוי חזקים, ללא כל חשש, כדי להסיר כתמים עקשניים במיוחד.

  • צבעוניות, אופנתיות ועיצוב – אם חשבתם שרצפות בטון הינן אפורות ומדכאות, הרי שטעות בידיכם. רצפות אלה ססגוניות ומעוצבות וניתן להתאים אותן ללא כל קושי למראה הכללי של המבנה שאתם מעוניינים לרצף. הריצוף הצבעוני מעניק למקום טאץ' יוקרתי ואלגנטי וללא ספק משדרג אותו באופן משמעותי. אין כל ספק שמדובר בטרנד אופנתי שהופך למגמה כלל-עולמית של ממש, כיוון שכיום כמעט בכל מקום בעולם נוטים להעדיף ריצוף זה על פני כל ריצוף אחר.

  • עלות נמוכה יחסית – לא צריך לשבור חסכונות על מנת ליהנות מכל היתרונות שציינו עד כה, ובכך זהו יתרון נוסף. עלות ריצוף בבטון מוחלק הינה נמוכה יחסית, ומתאימה לכל כיס. עמידותו של הבטון חוסכת לכם גם הוצאות מיותרות על חידוש הריצוף אחת לכמה שנים, ובכך הופכת אפילו למשתלמת יותר.


 
ריצוף עם בטון מוחלק
 

יוסי אהרון - המומחה בבטון מוחלק

 
אז אם אתם מעוניינים ליהנות מהרצפה שלכם לאורך שנים, לכו על רצפת בטון מוחלק. הצוות של יוסי אהרון פיתוח בע"מ ישמח לייעץ לכם בנושא ואף לבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!