רצפת אפוקסי למוסכים

 
 
 
כדי שתוכלו לעבוד בצורה חלקה ובטיחותית במוסך אתם צריכים שכל המתקנים בו יהיו עמידים ובטוחים. אחת האלמנטים החשובים במוסך היא דווקא הרצפה, שממנה קל לשכוח. אנו באהרון יוסי פיתוח בע"מ מציעים לכם ליהנות כמו רוב המוסכים בארץ מרצפת אפוקסי מושלמת מכל הבחינות.
 

הרצפה הכי עמידה שקיימת

 
רצפת אפוקסי מציגה לא מעט יתרונות אך אחד היתרונות הבולטים שלה שיש לציין אותו עוד מההתחלה הוא כמובן העמידות. העמידות מתחלקת לכמה קטגוריות אך תחילה נדבר על העמידות שחשובה מאוד לבעל המוסך: היכולת שלה לעמוד בהעמסות כבדות במיוחד הופכת את המוסך שלכם להרבה יותר טוב אפילו אם תיכנס אליו טנדר גדול או משאית. הרצפה לא תפתח משקעים או סדקים כמו רצפת בטון ולמעשה תיהנו ממנה לשנים רבות.
 

העמסה כבדה זו רק ההתחלה

 
העמידות האיתנה של רצפת האפוקסי למוסך לא נמדדת רק ביכולת ההעמסה שלה אלא גם בעמידות שלה לאורך זמן. שלא כמו רצפת בטון שעם הזמן תתחיל לפתח סדקים שונים או יכולה להישחק על ולשנות את צבעה וכך גם את עיצובה, רצפת אפוקסי למוסכים תישאר כמו שהיא לאורך שנים רבות ולמעשה לכמה עשורים. הרצפה הופכת את המוסך שלכם להרבה יותר עמיד כאשר אפילו חומצות וכימיקלים שיישפכו עליה לא יזיזו לה. יכול להיות שגצים יעופו על הרצפה ויכול להיות שהיא תפגוש במקור חום כלשהו, אך זה לא משנה כי היא תישאר כפי שהיא!
 

אחרי ההתקנה שלנו החיים שלכם יהיו קלים!

 
אנו באהרון יוסי פיתוח בע"מ כבר שנים רבות עוזרים ללקוחות רבים מכל המגזרים למצוא את הפתרון שהם צריכים, ורצפת אפוקסי למוסכים היא אחד הפתרונות החשובים ביותר שתקבלו בכל חייכם העסקיים. רצפת האפוקסי תהפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים כאשר כל תחזוקת המוסך תהיה פתאום שונה לגמרי. במקום לנקות את המוסך באינטנסיביות ובמאמץ רב, תוכלו לנקות אותו בהעברת סמרטוט לח בלבד כאשר רצפת האפוקסי אינה מתלכלכת באותה מידה כמו רצפות אחרות כי היא פשוט לא סופחת מים. כמו כן, הניקיון היא התחזוקה היחידה שתצטרכו לבצע!
 

עיצוב חלק אך חספוס בטיחותי

 
אפשר לומר עוד הרבה דברים על רצפת אפוקסי למוסכים: היא קלה מאוד להתקנה וניתן ליישם אותה ישירות על שכבת הבטון בלי צורך בשכבת קישור מסוימת, היא משתלמת לטווח הארוך כי למרות המחיר שלה היא עמידה לאורך שנים רבות והיא תגבה מכם עלויות תחזוקה מעטות בלבד וכן הלאה. עם זאת, אחד היתרונות שאנו באהרון יוסי פיתוח בע"מ חייבים לספר לכם היא השילוב בין עיצוב לבטיחות. מצד אחד מדובר על רצפה שנראית חלקה ומאפשרת גם התקנה בצבעים, ומצד שני החספוס הטבעי של האפוקסי מונע החלקות והופך את המוסך שלכם להרבה יותר בטוח!

 

מעוניינים ברצפת אפוקסי למוסך? צרו קשר כעת עם יוסי אהרון פיתוח בע"מ:

חייגו כעת - 050-5278770
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך