ריצוף חוץ עם בטון מוחלק

 
 
רוצים לשפר את חזית הבית? מעוניינים לרענן את מראה החצר? מחפשים אחר פתרון ריצוף אידיאלי עבור הגינה? צרו קשר עם המומחים של אהרון יוסי פיתוח בע"מ.

אנחנו בחברת אהרון יוסי פיתוח בע"מ יודעים ליישם את כל היתרונות של ריצוף חוץ מתקדם. אצלנו תמצאו מגוון פתרונות ריצוף המיועדים עבור לקוחות במגזר הפרטי והעסקי:

  • רצפות אפוקסי
  • יציקות בטון
  • החלקות בטוןבהליקופטר
  • עבודות חפירה
  • עבודות גרנוליט
  • ריצוף שבילים ומדרכות באספלט או באבנים משתלבות
 
 
הכנה לבטון מוחלק
 
 
 
מפעלים שיש להם רצפת בטון מוחלק
 
 
 
 
ההתמחות שלנו היא בשילוב פתרונות לריצוף חלל החוץ. אנו ממליצים על יישום רצפת בטון מוחלק ומעניקים לכל לקוח יחס אישי. הריצוף שלנו מאפשר כיסוי של שטחים נרחבים במחיר נמוך.הוא עמיד בפני פגעים מזג האוויר, משדרג את ערך הנכס וגם משפר את איכות החיים. הריצוף עומד בתווי התקן המחמירים בעולם והוא מתאים לדירות פרטיות, בתים שכורים, וילות יוקרתיות ועוד.
 

למה לבצע עבודות ריצוף איתנו?

 
רק איתנו תוכלו לסיים את עבודות הריצוף במהירות וביעילות. אנו מיישמים את משטחי הריצוף מבלי לייצר נזקים, ללא אבק וללא לכלוך. כל אחד מהנציגים שלנו יכול להגיע כדי לתת הצעת מחיר מסודרת. בשלב הראשון נבחן את אופי החצר שלכם, נמליץ על פתרונות עיצוב וריצוף רלוונטיים ונקבע יחד איתכם את מסגרת התקציב. בשלב השני נשתמש בארגז כלים משוכלל ומגוון ונבטיח רמת ביצוע גבוהה.

היום כבר לא צריך לשלם הון תועפות על עבודות לריצוף החלק החיצוני של הבית. בואו ליהנות מעבודת הליקופטר מרשימות ולהחליק את הבטון כדי להגיע בדיוק לתוצאה הרצויה.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? לא מצליחים להחליט על ריצוף? חייגו עכשיו 050-5278770 או השאירו פרטים באתר.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך