ציפוי אפוקסי לחניונים

 
 
 

השדרוג שיחזק את החניון

 
חניון הוא אחד מהמקומות הכי בעייתיים שיש ולמרות זאת, סביר להניח שאותו חניון שנכנסתם אליו בשבוע שעבר יהיה כך גם בעוד עשר או עשרים שנים. מה כל כך בעייתי בחניון? מכוניות כבדות נכנסות אליו כל יום בכמויות מסחררות של מאות ביום, מבצעות תמרונים בשטחים מצומצמים ונעמדות עליו לכמה שעות. לכלוך רב, שמן ולכלוך שיכולים להצטבר וכמה שעות פנויות בזמנים לא נוחים שבהם נותר לצוות הניקיון לשפר את מצבו. ציפוי אפוקסי פותר חלק ניכר מהבעיות וגם נותן עיצוב נהדר ויחד עם התקנה יחסית פשוטה יש סיבה מדוע השכיחות שלו עולה יותר ויותר במשך הזמן.

 

ציפוי אפוקסי לחניונים: כל היתרונות בפעולה אחת פשוטה

 

  • הציפוי עמיד כל כך עד שאפילו חומצה לא תזיק לו. במקום להילחם עם כתמים עיקשים או הרס של חלקים ממנו, גם אחרי כמה שנים תגלו שהציפוי ממשיך לשרת אתכם בצורה הכי נאמנה שיש.

  • ציפוי האפוקסי מרתק ביותר כיוון שמצד אחד הוא נותן מראה חלק ויפהפה ומצד שני מונע החלקות. כך גם תשמרו על הביטחון ותמנעו תאונות שיכולות לקרות לכל אחד.

  • אין רצפה עמידה יותר מרצפת אפוקסי. ציפוי אפוקסי יכול להיות מותקן בכל מקום וגם אחרי כמה שנים טובות תגלו שהוא ממשיך להיות עמיד למים ושלם בדיוק כמו ביום ההתקנה.
 

איך מתקינים ציפוי אפוקסי בחניונים?

 
בעוד אנשים רבים ידרכו על רצפת האפוקסי ויחשבו שמדובר ברצפה מאוד מסובכת להתקנה, ההיפך הוא הנכון. לא מדובר על רצפה שלמה אלא על ציפוי דק בלבד שיכול לנוע בין כמה סנטימטרים לכמה מילימטרים ספורים, דבר שגם קובע את העמידות כמו שאר היתרונות שהוזכרו לעיל. הציפוי נמרח על הרצפה הנוכחית וניתן לבחור גם צבעים ואף לצייר בעזרת ציפויים בעובי משתנה כמו באולמות ספורט שאנו מכירים מבתי הספר. הציפוי נמרח בקפידה ומאפשר רצפה חלקה ואיכותית ולפי סוג החניון ניתן להתאים גם את העובי וכמובן את העיצוב.


רצפת אפוקסי
הולכת ונהיית יותר ויותר נפוצה כשיותר לקוחות מבינים עד כמה היא איכותית. אל תישארו מאחור ותנו לחניון שלכם את הטוב ביותר עבורו, התקדמו לציפוי אפוקסי עוד היום ותראו את ההבדל בעצמכם!

 

מעוניינים בציפוי אפוקסי לחניון או לרצפת העסק? צרו עמנו קשר כעת:

חייגו כעת - 050-5278770
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך