עבודות הריסה

 
 

מה זה עבודות הריסה ומתי נזדקק להן?

 
אם נשתמש במטאפורה פילוסופית ידועה, הרי שבכל דבר בעולם בשביל שתהיה יצירה צריך קודם כל להיות הרס. הדבר זהה לחלוטין, ובולט הרבה יותר, בכל הנוגע לתחום הבנייה והשיפוצים. כשאנחנו ניגשים לכמעט כל עבודת בנייה או שיפוץ – בין אם מדובר בשיפוץ כללי של הבית, ריצוף חדש או ממש בנייה של בית חדש – אנחנו צריכים את השטח הנקי והסטרילי ביותר לעבוד וליצור עליו. בשביל להשיג את השטח הנקי הזה, הדף החלק הזה – צריך קודם כל להרוס. וכאן נחוצות לנו עבודות הריסה איכותיות – עבודות מקצועיות ואיכותיות שתפקידן, כשמן כן הן, הוא להרוס את כל הגורמים המעכבים והמפריעים לפעולת הבנייה או השיפוץ וליצור את הדף החלק שנדרש לתהליך הבנייה. אם אתם חושבים שמדובר בפעולה פשוטה ויום-יומית – הרי שברור שהדבר נראה כך למי שלא עוסק בתחום, אבל המציאות רחוקה מכך מאוד. עבודת הריסה היא עבודה מקצועית אותה מבצע קבלן מנוסה ומוכח בתחום – מכיוון שיש לה כמה וכמה דגשים מקצועיים שחשוב להכיר ולהבין לפני שמתחילים באיזושהי פעולת הריסה. אמנם, מדובר ככל הנראה בחלק הקצר והמהיר ביותר של תהליך השיפוץ והבנייה – אך מדובר בחלק חשוב במיוחד שהתהליך לא יכול להתחיל בלעדיו, ומדובר גם בעבודה מקצועית מאוד. כעת נסביר כמה הנחיות מקצועיות שחשוב להכיר לפני שמתחילים כל עבודה של הריסה.
 

הדברים שחשוב לדעת לפני ובמהלך ביצוע כל עבודת הריסה

 
  • פסולת – עבודות הריסה יוצרות הרבה מאוד פסולות. כל סוג של הריסה כולל, במידה כזו או אחרת, ריסוק של קירות וחלקים מהבית – וריסוק זה יוצר פסולת אבק, חול, גבס, עץ ובטון – פסולת שצריך לפנות בצורה מאורגנת ומסודרת ככל הניתן. חשוב להבין שעבודת ההריסה יכולה להפוך לנטל על השכונה והסביבה אם לא מבצעים את פינוי הפסולת בצורה מתואמת – לכן חשוב לפנות לגורמים עם ניסיון בתחום שידעו לעשות זאת בצורה המקצועית והנעימה ביותר לסביבה.

  • תשתיות הבית – במקרים רבים, עבודת ההריסה נועדה לנקות את הבית לקראת שיפוץ – אך לא לשנות ולהרוס אותו כליל. בכל מקרה, בכל עבודת הריסה ישנן תשתיות רבות בבית מהן צריך להיזהר ובהן צריך לדעת שלא לגעת – חשמל, צנרת, תקשורת וכדומה. עבודת ההריסה חייבת להיות מקצועית, במובן של להכיר היטב את מבנה הבית ולדעת גם במה לא לגעת ומה חשוב לעמידתו התקינה של הבית. זכרו – אם תבצעו את ההריסה בצורה פזיזה ולא מקצועית תוכלו לפגוע בתשתיות שאותן יהיה מסובך ויקר מאוד לתקן. לכן חשוב מאוד שבפנייה לעבודת הריסה תפנו רק לקבלן מוסמך ומקצועי, שידע להבין את מבנה הבית וידע לשמור על החלקים החיוניים שבו בצורה הטובה ביותר בלי תקלות.

  • בטיחות – עבודת ההריסה היא עבודה רגישה יחסית מבחינה בטיחותית – בין אם למבצעים אותה ממש ובין אם לגורמים סביבתיים שונים. החל מסכנות של קירות מרוסקים ושברי זכוכיות וכלה בסכנות נזקי רעש – יש לוודא כי עבודת ההריסה שלנו היא עבודה בטיחותית לחלוטין שאין בה ולו במעט סכנת נזק לעובדים או לסביבה. אם העבודה תהיה רשלנית – המחיר יכול להיות גם חיי אדם. יש דברים שעליהם פשוט אסור להתפשר.
 
עבודות הריסה
 

יוסי אהרון – הבחירה המקצועית והאיכותית ביותר לביצוע עבודות הריסה

 
כשאתם מחפשים קבלן מקצועי לביצוע עבודות הריסה בצורה האיכותית, הבטיחותית, המהירה והנעימה ביותר – אתם צריכים לפנות אלינו. אצלנו ביוסי אהרון תמצאו את צוות ההריסה המקצועי ביותר, שיספק לכם שירות איכותי ואדיב עם דגש על הלקוח עצמו – אתם. פנייה אלינו היא הבטחה לעצמכם ולסביבתם – שפעולת ההריסה תתבצע בצורה האיכותית ביותר עם התחשבות בכל הדגשים המקצועיים, ותוכלו להתחיל את הבנייה או השיפוץ ברגל ימין.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך