עבודות אספלט

 
 
עבודות אספלט מצליחות לעצב מחדש את השגרה שלנו כאשר לפני שהן היו כל כך נפוצות, במאה הקודמת, הרחובות היו נראים לגמרי שונה. התפתחות כלי הרכב האספלט הפך להיות הרבה יותר נפוץ והיום עבודות האספלט הן אלו שאחראיות לנוחות שממנה אנו נהנים גם ברכב וגם בתור הולכי רגל. אנו באהרון יוסי פיתוח בע"מ מציעים לכם את העבודות הכי טובות בזמנים קצרים במיוחד!

יוסי אהרון פיתוח בע"מ - סוללים לכם את הדרך. התקשרו עכשיו: 050-5278770
 

מהו אספלט ומדוע הוא כל כך שימושי?

 
אנו באהרון יוסי פיתוח בע"מ מביאים את הקדמה והחדשנות שלנו לכל לקוח ולקוח. אתם יכולים להיות רגועים כשאתם עובדים איתנו כי עבודה כל כך מקצועית ואמינה בוודאי לא ראיתם גם לא תראו. האספלט הוא אחד החומרים הכי שימושיים שיש אך ללא בעלי מקצוע מתאימים הוא לא היה בא לידי ביטוי ועבודות האספלט שמעצבות את הרחובות לא היו איכותיות, כאשר אנו מציבים סטנדרט חדש גבוה הרבה יותר. האספלט הוא למעשה נוזל צמיג שמופיע באופן טבעי בנפט גולמי והוא מופרד ממנו בתהליך זיקוק. אנו מכירים אותו כמו כף ידנו וזו הסיבה לתוצאות המרשימות של עבודותינו.

 

מהן עבודות אספלט וכיצד הן מתאפשרות?

 
 
עבודות אספלט הן למעשה כל עבודה שמשלבת בה את החומר המיוחד והשימושי הזה. מעבודות האספלט הנפוצות ביותר ניתן למצוא סלילת כבישים ויציקת מדרכות כאשר לנו יש הרבה מה להציע לכם באיכות הכי גבוה שיש. את האספלט ניתן לערבב עם בטון וכך למעשה ליצור בטון אספלט, זהו למעשה החומר שיוצר את המדרכות והכבישים שכולנו משתמשים בהם יום יום, כמובן הרכבים ובמינונים שונים לפי הצורך. זה רק מוכיח לכם שכדי להוציא מהאספלט את כל התכונות הטובות שלו יש צורך במיומנות וכאן אנחנו נכנסים לתמונה כדי להראות לכם מדוע אנו החברה המובילה בתחום.
 
סלילת כביש אספלט
סלילת כביש אספלט
בניית מגרש אספלט
בניית מגרש אספלט
אספלט איצטדיון
אספלט איצטדיון
סלילת מדרכות
סלילת מדרכות
 

אילו עבודות אספלט תוכלו למצוא אצלנו?

 
  • אנו נהיה לצדכם בכל עבודת אספלט שתצטרכו ואנו תמיד כאן כדי לספק לכם את הטוב ביותר. מהעבודות הנפוצות ביותר שאנו מבצעים וגם הנפוצות ביותר בהקשר של אספלט הן עבודות סלילת כבישים. סלילת כבישים באהרון יוסי פיתוח בע"מ היא לא סלילה רגילה, צוות של מקצוענים מתכנן היטב את כל שלבי סלילת הכביש מ-א' ועד ת' ואתם מקבלים את הכביש הכי ישר ואיכותי שיכול להיות. סלילת כביש לרשויות עירוניות, למע"צ, בתוך מפעלים ועסקים ולמעשה כל לקוח שיבחר בנו, יקבל את הטוב ביותר.

  • איך נלך בבטחה בלי המדרכות? אנו אחראים גם למדרכות רבות שבכל יום צועדים עליהן אלפי בני אדם. המדרכות שלנו הן השקט והשלווה שלכם.

  • האספלט האיכותי שאנו יוצקים יכול לשמש אתכם גם כחנייה. נמאס לכם מרחבת הכורכר שיש לכם בעסק או בבית? זה הזמן לקבל שירות מהימן ומקצועי מהצוות שלנו. אנו נגיע אליכם לאן שרק תגידו, נבחן את השטח ונסביר לכם לא רק כיצד אנו נבצע את העבודה אלא כמה זמן זה ייקח ומה זה ידרוש, כאשר אנו משתפים אתכם בכל פרמטר כי אתם בשבילנו כמו משפחה. עבודה מקצועית כזו מאפיינת אותנו כבר שנים ויצרה מוניטין מכובד לחברה.

  • מגרשי כדורגל, קט רגל, כדורסל, טניס, מגרשי משחקים לילדים בגנים ובתי ספר, רחבות גדולות, האספלט שלנו ייתן לכם את הכי טוב שיש. עבודה יצירתית ומגוונת שמותאמת לפני השטח ולצרכי הלקוח, בעמידות הכי טובה לטווח הארוך כך שלמרות שתתגעגעו אלינו, יש סיכוי טוב שלא ניפגש יותר בעשורים הקרובים לכל הפחות.

 
אנו באהרון יוסי פיתוח בע"מ מספקים לכם את העבודה הכי מקצועית שיש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

התקשרו עכשיו: 050-5278770
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך