התרומה של בטון מוחלק לעיצוב העסק

 
 
אין ספק, כי לבטון המוחלק יש לא מעט יתרונות, בין השאר בזכות העובדה שהבטון הוא אחד מהחומרים החזקים והעמידים, שאפשר לעשות בהם שימוש. אולם, עד לפני מספר שנים, בתי עסק רבים נמנעו משימוש בבטון, שכן למרות תכונותיו החיוביות, הייתה לו בעיה אחת - המראה של בטון חשוף, נתפש כמראה בעייתי מאד בלשון המעטה, ויש אף שיאמרו מכוער. אולם, הטכניקה של בטון מוחלק, שינתה באופן משמעותי את תפישת העיצוב של הבטון. ההחלקה של הבטון גורמת לריצוף להיראות שונה לחלוטין. כתוצאה מכך, בתי עסק רבים החלו לאמץ לחיקם את הבטון המוחלק. אז מהם היתרונות הדקורטיביים של הבטון המוחלק לבית העסק שלכם?
 

תכונות עיצוב מיוחדות ובולטות

 
  • מודרניות תעשייתית מרשימה - המראה הבסיסי של בטון מוחלק, ללא שום תוספת, הוא מראה מרשים במיוחד. העובדה שהרצפה נראית חלקה לחלוטין, ומעברה יש את המראה של הבטון הקר, יוצרת אפקט מרשים מאד. למראה של הבטון המוחלק יש באופן מידי קונוטציה של משהו מאד נקי, מאד מקצועי, מושלם, ללא רבב. לכן, בתי עסק רבים אשר רוצים לפני הכל לשדר מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ועבודה מושלמת ללא סטייה - יכולים להשתמש בבטון המוחלק כדי להעביר את המסר ללקוחות שלהם. תתפלאו לגלות עד כמה לבטון המוחלק, יש תפקיד ברושם הראשוני שלקוח יכול לקבל בנוגע לעסק שאליו הוא נכנס.

  • שימוש באלמנטים שונים - מכיוון שמדובר על בטון מוחלק, הרי שגם ניתן לערבב בתוכו אלמנטים שונים, ואף מספר חומרי גלם. בין השאר תוכלו להשתמש בחתיכות עץ, זכוכית, שיש, צדפים, אבנים, ובעצם - כל חומר שרק תרצו. מכיוון שהבטון עובר החלקה איכותית שבעצם אוטמת אותו לחלוטין, גם החומרים השונים נשמרים בתוכו באופן מושלם. כך, אפשר לשבור במעט את המראה התעשייתי הקר של הבטון המוחלק. לא כל בית עסק רוצה בהכרח את המראה הישר והמושלם של הבטון המוחלק הטהור. אכן, יש דבר כזה "יותר מידי מושלם" - ולכן אפשר לשלב אלמנטים שונים בבטון המוחלק, ולהתאים אותו באופן אישי לבית העסק.

  • מגוון של צבעים - בעוד שבעבר, לא היה ניתן לשלב צבעים של ממש בבטון, הרי שבטכניקה של בטון מוחלק, אפשר בהחלט לשלב לא מעט צבעים, בכל כמות שרק תרצו. את הצבעים משלבים בבטון עוד לפני תהליך ההחלקה, וההחלקה בעצם אוטמת את הבטון, ביחד עם הצבע אשר מתפשט בכל הבטון, וצובע אותו בגוון מיוחד. אפשר לבחור מתוך כל קשת הצבעים את הגוונים האהובים עליכם, אשר יתאימו לאופי של העסק שלכם.

  • מתאים לכל הרצפות - אם בבית העסק שלכם הרצפה היא בצורה עגולה, מרובעת, או בכל צורה אחרת - הבטון המוחלק יוכל להתאים לכם. מדבור על שיטת ריצוף שהיא לא רק גמישה - אלא גם נראית יוקרתית ומיוחדת בכל צורה באשר היא.
 
 
בטון מוחלק
 
 
 
בטון מוחלק בחניון
 
 
 
 

משנים את התדמית

 
בעצם, בטון מוחלק שינה לגמרי את התדמית הקלוקלת שממנה סבל הבטון בעבר. כיום, יותר ויותר בתי עסק עוברים לריצוף עם הבטון המוחלק, ונהנים משפע יתרונותיו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך