החלקת בטון מחיר

 
"בטון מוחלק" משמש כשתות וגמר למשטחים שונים, פנימיים וחיצונים. אלה לרוב רצפות, אך ניתן ליישם זאת על מגוון משטחים, כולל קירות ומדרגות. מדובר על פתרון פופולארי מאוד, זמין וזול. עם זאת, כמו בכל נושא של בנייה (שהיא כשלעצמה לרוב לא זולה), עולה שאלת המחיר. כמה בכל זאת זה עולה? ואילו עוד שיקולים כספיים נכנסים למשוואה?
 

במבט כללי

 
במבט כללי, עבודת החלקת בטון היא עבודת גמר במורכבות פשוטה ולכן גם הרכיבים שנכנסים לחישוב הכספי לא רבים במיוחד. החומרים זולים יחסית ובעיקר הבטון (יתרון חשוב).
גם תהליך העבודה יחסית זול ומהיר. מצד שני, העלויות מצטברות בדרכים שונות. לכן, בשביל לקבל סדר גודל ריאלי לעלות שתידרש, חשוב לקחת את כל ההיבטים בחשבון.

 

החלקת בטון - מחירון

 
הנה כמה דוגמאות לסדרי גודל של עלויות בתחום החלקת הבטון: לפי מחירון דפי זהב ומקורות נוספים:

מחיר החלקת בטון ידנית - 15-20 ש"ח למטר מרובע
מחיר החלקת בטון ידנית - 15-20 ש"ח למטר מרובע
מחיר צריבת בטון - 250-350 ש"ח למטר מרובע
מחיר יציקת בטון צרוב - 250-350 ש"ח למטר מרובע

עלויות חומרים:
הבטון עצמו כמובן זול למדי, אך ישנו שימוש בעוד חומרים משלימים. סילר לבטון למשל, יעלה עד 25-30 ש"ח למטר מרובע.
 

לקבלת הצעת מחיר

 
על מנת לקבל הצעת מחיר רצינית לעבודה של בטון מוחלק, עלינו לדעת כמה שיותר פרטים על העבודה: לאילו צרכים, המיקום, גודל החלל וכו' לא מומלץ להסתמך על מחירונים כלליים ברחבי הרשת. וכל מי שכותב "מחיר החל מ.." - קחו בחשבון שזה עלול להיות עליה וקוץ בה..

אז אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר - השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם. או שאתם יכולים להתקשר לטלפון
050-5278770
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 

עוד שיקולים חשובים בהערכת מחיר להחלקת בטון

 
בהערכה האם ועד כמה משתלם בבטון מוחלק, לא כדאי להתבסס רק על עלויות החומרים והעבודה. תמיד יש עוד היבטים שכדאי לקחת בחשבון. לדוגמא: הוא עשוי להחליף פתרונות יקרים יותר (מבחינת חומרים ותהליך עבודה), כריצוף. המראה שלו נחשב מודרני ובהתאם לגימור, הוא עשוי להיות מגוון מאוד. נקודה זו גם מרחיבה את האפשרויות מבחינת עיצוב אישי או עיצוב מיוחד במינו. כמה היה עולה להשיג כל זאת, בדרכים אחרות? אולי זול יותר ואולי להיפך. חשוב לקחת בחשבון.
 

איכות חומרים ועוד

 
ישנו גם היבט איכות החומרים בהם בוחרים - היקר ביותר הוא לא בהכרח הטוב ביותר. הכל תלוי במטרה של הבטון המוחלק, השימושים המיועדים של אותו משטח, האם זה רק לצורך אסתטי או גם משטח רצפתי שיעמוד בעומסים כבדים ושחיקה, משטח פנימי או חיצוני וכן הלאה. מה ייכלל בהכנת המשטח לעבודה? עקירת מרצפות לדוגמא תייקר זאת. כך גם הצורך ביישור הקרקע לפני העבודה, כאשר העבודה מבוצעת בחוץ. כל הנקודות האלה, מתבטאות בשורה התחתונה של המחיר.

 
החלקת בטון מחיר
 

אנשי המקצוע

 
בחירת אנשי המקצוע לביצוע העבודה, היא כמובן נקודה חשובה תמיד. כך גם לגבי המחיר. מאחר שהחלקת בטון הוא דבר נפוץ למדי, תמצאו מבחר מומחים שעושים זאת ובהתאם לכך, גם גיוון במחירים שהם דורשים. הגיוון הזה, מספק הזדמנות לבחור את הפתרון האופטימאלי מבחינת מחיר - כזה שלא יהיה יקר מדי, אבל עדיין יהיה איכותי. עוד היבט, הוא שתהליך יישום הבטון המוחלק אינו זהה בכל המקרים ולכן גם המחיר אינו זהה. צריבת בטון למשל, לא בהכרח תידרש.
 

לטווח הארוך

 
חשיבה לטווח הארוך, מספקת היבט נוסף בהחלקת בטון. למשל, לכמה זמן משטח הבטון המוחלק אמור להחזיק מעמד במצב טוב ובמראה האסתטי המקורי? מה יהיה דרוש מבחינה כספית בכדי להשיג זאת? מהם עבודות וחומרי התחזוקה שיידרשו עבורו בהמשך? עבודה איכותית ויקרה יחסית שנעשה כיום, עשויה לצמצם את הצורך בהשקעה כספית בעתיד. כך שבחישוב הסופי, מה שיקר יחסית כעת, הוא למעשה הפתרון הזול יותר.
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך