בניית מגרשי כדורסל

 
 
רוצים לבנות מגרש כדורסל?
חייגו למספר 5441007 – 03 ותקבלו מענה של מקצוענים לכל שאלה והתלבטות.
 
בניית מגרשי כדורסל
 

בניית מגרש כדורסל בצורה נכונה

 
מגרש כדורסל נראה כמתקן פשוט להקמה, אך עם זאת, מתברר שלא כל אחד יכול לעמוד במשימה בצורה טובה. לבניית מגרשי כדורסל יש הרבה כללים, וחוקים וחשוב להכיר אותם ולפעול לפיהם. בראש ובראשונה יש לדאוג לפרופורציה ולגודל של מגרש הכדורסל. נהוג לבנות מגרשי כדורסל שהממדים שלהם לא יורדים מ- 26 מטר אורך ו- 14 מטר רוחב. במידה והמידות לא נשמרות, לא ניתן לנהל את המשחק בצורה תקינה. מטבע הדברים חשוב גם להתקין את הסלים בעומק רב, זאת במטרה להעניק להם חוזק מיוחד, שיכול גם לשאת את משקלו הרב של שחקן כדורסל. סל שלא הוצב בצורה יסודית מספיק עלול לקרוס באמצע המשחק ולגרום לנזקים.
 

תאורה למגרשי כדורסל

 
מגרש כדורסל צריך להיות מואר בצורה טובה, עם זאת, חשוב שהתאורה לא תסנוור את השחקנים. תאורה מתאימה תאפשר לנצל את המגרש בצורה טובה גם בשעות החשכה. עמודי תאורה, בדומה לסלים, צריכים להיות מוטמנים באדמה בעומק רב.
 

מצע למגרשי כדורסל

 
מצע של מגרשי כדורסל משפיע בצורה דרמתית על מהלך המשחק, כמו גם מאפשר להקל על הפגיעות של השחקנים. ישנם מגרשי ספורט שהמצע בהם עשוי מבטון, ואחרים דווקא מעדיפים מצע של גומי, המקל על פגיעות במקרה של נפילה. הרבה פעמים נראה במגרשים המיועדים לילדים מצע גומי, אך במגרשים עירוניים מצעים כמו בטון ישלטו בכיפה. לא משנה מאיזה חומר עשויה הרצפה של המגרש, חשוב ביותר שהרצפה תהיה מונחת על משטח ישר, שכן מגרש המוצב בשיפוע עלול להטות את תוצאות המשחק לטובת אחת הקבוצות. בניית מגרשי כדורסל מצריכה ידע רב וניסיון, כמו גם יכולת לתת מענה לצרכים ייחודיים של הלקוח.

חברת יוסי אהרון פיתוח בע"מ מתמחה בבניית מגרשי כדורסל, ותשמח להעמיד לרשותכם את כל המומחיות שלה. ביחד נוכל לעצב ולבנות עבורכם מגרש כדורסל שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.