בטון מוחלק על יריעות

 
 
בטון מוחלק מהווה טרנד עיצובי חם במיוחד היום, כיוון שהוא מעניק מראה מודרני וייחודי יחד עם עמידות גבוהה מאוד לאורך זמן. רצפת הבטון המוחלק, כמשתמע משמה, היא רצפה העשויה מבטון, אותו מחליקים ומשטיחים עד לקבלת משטח ישר. רצפה זו כלל לא נראית כמו הבטון שאנו מכירים מאתרי בנייה, אלא היא יכולה למעשה להיות בשלל של צורות, גוונים וגימורים ואף עם הטבעה בצורה מרצפות.

הוורסטיליות שלה מבחינת המראה, יחד עם עמידותה הגבוהה גורמים לה להיות פופולרית במיוחד. אחת מהאפשרויות להתקנת רצפת בטון היא התקנתה על גבי יריעות איטום. יריעות אלו מסייעות במניעת חדירת נוזלים לרצפה וכמו כן גם מאפשרות להכין את השטח בצורה טובה יותר לפני התקנת הרצפה.
 
בטון מוחלק
 

כל מה שצריך לדעת על התקנת רצפות בטון על גבי יריעות

 
יש מספר דברים שכדאי וחשוב לדעת לגבי בטון מוחלק על יריעות:

  • מתי נשתמש בזה? – לא תמיד נתקין רצפות בטון על גבי יריעות, אך ישנם מצבים בהם הדבר מומלץ, בעיקר כאשר עשוי להיות מצב בו הרצפה תבוא במגע עם מים. מקרים כאלו יכולים להיות למשל כאשר מתקינים את הרצפה על גבי הגג או המרפסת, שעלולים לחשוף את התקרה למים דרך הגשם שמחלחל, או כאשר ידוע שמערכת האינסטלציה בבית אינה חזקה ולכן יש להגן עליה. כמו כן, במצבים בהם קשה יותר להכין את השטח לקראת התקנת הרצפה, התקנת יריעות על גביו תסייע בהשטחתו ובהכנתו.

  • באילו יריעות משתמשים? – משתמשים בעיקר ביריעות איטום ביטומניות, או ביריעות PVC. היריעות הביטומניות מהוות חומר איטום איכותי שמספק אמינות גבוהה מאוד ביחס למחירו. עוד סוג יריעות שניתן להשתמש בו הוא יריעות PVC, שמספקות איטום ברמה גבוהה במיוחד, אך מצריכות התקנה מקצועית ומדויקת.
 

יוסי אהרון פיתוח בע"מ – מומחים בביצוע עבודות בטון מוחלק

 
אנו בחברת אהרון יוסי פיתוח בע"מ מספקים שירותי התקנה מקצועיים של בטון מוחלק. אנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר תוך הקפדה על עבודה יסודית שתותיר אתכם עם רצפה אסתטית ועמידה במיוחד. אנו נעניק עבורכם את השירות המקצועי והטוב ביותר בתחום.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך