בטון מוחלק מסביב לבריכה

 
בריכה שמותקנת בחצר הבית היא פריט עיצובי לכל דבר, מעבר לכך שהיא מהווה אזור למשחק ולהנאה. כיוון שמדובר בחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והגינה, בהחלט חשוב להשקיע מחשבה בהקמת האזור שסובב את הבריכה מבחינה דקורטיבית ופונקציונלית. התקנת רצפת בטון מוחלק סביב הבריכה מהווה פתרון נוח, משתלם ויפה כחלק מהגימור של הבריכה כולה. זוהי למעשה רצפה שעשויה מבטון שלאחר שפיכתו סביב הבריכה, מחליקים אותו באמצעות מכשיר מיוחד שנקרא הליקופטר ולאחר מכן מבצעים גימור בסגנון הרצוי. ריצוף הבטון מתקבל במראה מודרני וייחודי שבהחלט מתאים מאוד לאזור שסביב הבריכה.
בטון מוחלק מסביב לבריכה

מהם היתרונות של ריצוף האזור סביב הבריכה בבטון?

    ישנם מספר יתרונות עיצוביים ופונקציונליים להחלקת בטון סביב הבריכה:

    • שדרוג עיצובי של האזורלבטון המוחלק יש מראה מיוחד שנחשב לטרנד חם מאוד בעולם העיצוב. המראה מעניק מודרניות רבה לאזור הבריכה ונותן מגע עיצובי מרשים מאוד לכל הגינה. למעשה ניתן ליצור רצפת בטון מוחלק עם מגוון עצום של גימורים הנבדלים זה מזה בגוון ובמידת הברק. ניתן אף לקבל מראה של מרצפות באמצעות הטבעה בבטון.

    • עמידות גבוהה לרטיבות ולכלור – רוב הבריכות כיום מרוצפות בדק מעץ, אך למעשה עץ אינו חומר עמיד כל כך למים ולרטיבות. לעומת זאת, בטון מחזיק מעמד בצורה הרבה יותר טובה לצד הבריכה, כיוון שלאחר גימורו הוא נעשה עמיד למים וגם לחומרים שונים בבריכה, כמו כלור, ברום וחומרי חיטוי אחרים.

    • תחזוקה פשוטה ומועטה – התחזוקה של רצפות בטון סביב הבריכה היא פשוטה מאוד ודורשת בעיקר ניקיון רגיל לחלוטין. זאת לעומת רצפות הדק שדורשות צביעה, מריחת חומרים מיוחדים וכולי. ההתעסקות המועטה פשוט נוחה יותר עבור בעלי הבריכה.

אל תתפשרו ובחרו רק בהתקנת ריצוף בטון איכותי

בטון מוחלק שמותקן בצורה מקצועית ויסודית, הוא תמיד אסתטי יותר ומחזיק מעמד להרבה יותר זמן לעומת התקנה חובבנית. אנו בחברת אהרון יוסי פיתוח בע"מ עוסקים בהתקנת רצפות בטון מכל הסוגים, תוך הקפדה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. אם אתם רוצים להתקין סביב הבריכה שלכם רצפת בטון מרשימה, ייחודית ועמידה במיוחד – פנו אלינו כעת.