בטון מוחלק לחניה

 
 
הבטון הוא תערובת של חול, צמנט, חצץ ומים אשר מתקשה לחומר עמיד וקשיח במיוחד וטרם התקשותה, החומר הוא גמיש ובעל תכונות פלסטיות. הבטון כיום משמש בעיקר לצרכי בנייה, אך עושים שימוש בבטון מוחלק לשם ריצוף משטחים.

 
בטון מוחלק לגג
 
 
או
 
התקשרו עכשיו!
 
 
 
 
 
 
 
 

מהו בטון מוחלק?

 
בטון מוחלק הוא למעשה בטון אותו יוצקים אל תבניות ולרוב משמש לשם ריצוף משטחים גדולים בבתים, בתי עסק או חניות וחניונים. לאחר שאת הבטון יוצקים באמצעות מערבל אל התבניות, נעשה שימוש באבקות צבע מקשיחות אשר תפקידן להקשיח את הבטון. בשלב הבא לרוב משתמשים במכשירי החלקה כאלה ואחרים על מנת להחליק את הבטון ולבסוף מסיימים בשכבת סילר אשר מונעת ספיגת שומנים לתוך הבטון. הבטון המוחלק משמש לרוב לצרכי ריצוף ולאור העובדה שניתן להקנות בתהליכים ובאמצעות חומרים מסוימים, צבע לבטון, הוא יכול להוות מרכיב דקורטיבי בעיצוב חלל כלשהו.
 

מה היתרון של שימוש בבטון מוחלק בחנייה?

 
אחד מהיתרונות הבולטים של בטון מוחלק על פני ריצוף באמצעות אריחים או מרצפות כשזה נוגע לענייני חנייה, הוא הנסיעה החלקה על פני הבטון. הבטון המוחלק נותן תחושה חלק שכן החיכוך בין הגלגלים למשטח הבטון המוחלק הוא לגמרי חלק, ללא סדקים או שברים. בנוסף, עמידותו של הבטון בפני תנאי מזג אוויר, משקלים, שברים וכדומה, היא גבוהה יותר מאשר זו של מרצפות.

 

כיצד מתבצע ריצוף בטון מוחלק באמצעות מכשיר הליקופטר?

 
מכשיר ההליקופטר המשמש להחלקת בטון אותו ניתן למצוא ביוסי אהרון פיתוח בע"מ, הוא המכשיר האידיאלי לביצוע המלאכה. טרם הנחת הבטון תבצע יישור של השטח אליו יוצקים את הבטון. מכשיר ההליקופטר מחליק את המשטח באמצעות להבים המסתובבים בצורת פרופלור, כך שמתקבל משטח אחיד וישר בצורה יעילה ומהירה. לפתרון ריצוף חנייה אידיאלי, מהיר, יעיל, בטיחותי, בעל עלות נמוכה מזו של ריצוף במרצפות, בחרו בבטון מוחלק בשיטת ההליקופטר מבית יוסי אהרון פיתוח בע"מ, שם תוכלו ליהנות לא רק מתוצר איכותי ברמה הגבוהה והלא מתפשרת ביותר בשוק, אלא גם תוכלו ליהנות משירות אדיב, אמין ונעים תוך קבלת ייעוץ ממיטב המומחים בתחום.
 
מעוניינים בבטון מוחלק לחניה? צרו עמנו קשר בהקדם ואנו נדאג לעמוד לשירותכם
 
 
או
 
התקשרו עכשיו!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך