בטון מוחלק לגג

 
 
לא לכל אחד מאתנו יש את הפריווילגיה של הנאה מגג הבית שלו כמרחב אישי. עם זאת, בדרך כלל לאנשים שגרים בקומות עליונות של בניינים, יש גישה לגג ולעתים הוא הופך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים שלנו, כשבמשך רוב השנה הוא יכול לשמש אותנו מעבר לשימושים המובנים מאליהם של מיקום דודים ושל איטום – לאירוח, למרחב באוויר הפתוח ואף למטרות מקוריות כמו גינת ירק מטופחת. בכל מקרה, במצבים כאלה יש לתכנן את הגג בצורה הנכונה ביותר מבחינה פרקטית ושימושית ומבחינה עיצובית גם יחד – ואת הפתרונות האיכותיים בכל הנוגע לריצוף הגג הוא בטון מוחלק.
 
בטון מוחלק לגג
 

הבטון המוחלק מהווה פתרון איכותי לריצוף הגג שלכם – ונבין בדיוק במה מדובר

 
  • מהו הבטון המוחלק? בטון מוחלק, כפי שניתן להבין משמו, הוא בטון שעובר תהליך של החלקה, עד שהוא מקבל מראה אסתטי, חלק ונעים שלא מאפיין את הבטון בדרך כלל. התהליך מתבצע באמצעות שימוש במכשיר המכונה פרופלור בשל העבודה הסיבובית שלו, שעובד על הבטון עוד לפני שהוא מתקשה ומחליק אותו, כשלאחר מכן משולבים חומרים שמעניקים את הגימור המתאים לריצוף. מדובר בריצוף המשלב בין עמידות גבוהה מאוד לשחיקה ולסיכונים אחרים (שכן מדובר בבטון), לריצוף אסתטי ונעים מאוד מבחינה ויזואלית ותחושתית.

  • למה לגג שלכם? היתרונות של הבטון המוחלק הופכים אותו לאידאלי עבור גג הבית שלכם. כאשר אתם מחפשים ריצוף לגג אתם מחפשים ריצוף נעים מבחינה ויזואלית שיהיה לכם נעים לארח עליו מחד, ומאידך גם כזה שיהיה אטום ועמיד בפני מים ושחיקה לאורך זמן – גם בחודשים שאין בו שימוש. בטון מוחלק הוא בדיוק זה – כמו שהבטון מהווה גם כך את הבסיס של בניית הגג שלכם, הוא יכול להוות בעמידותו וביציבותו את הבסיס לריצוף הגג שלכם, בלי לוותר על ויזואלית אטרקטיבית.
 

שירות המספק פתרונות בטון מתקדמים, ידע להתאים פתרונות מעוצבים ואיכותיים לגג שלכם

 
בכדי להתאים בטון מוחלק וליישם אותו בצורה הטובה ביותר בגג הבית שלכם, אתם זקוקים לשירות המתמחה בתחום – קבלן בטון מוחלק שיודע ליישם את הבטון המוחלק בצורה מקצועית ואסתטית בכל מרחב, כולל גג הבית שלכם.
 

מעוניינים בריצוף בטון מוחלק עבור גג הבית? צרו עמנו קשר בהקדם ואנו נדאג לעמוד לשירותכם

חייגו כעת - 050-5278770
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך