בטון מוחלק לבן

 
 

בטון מוחלק לרצפה עמידה ומראה אסתטי

 
את הבטון כולנו מכירים כחומר חזק במיוחד שיכול להחזיק מעמד עשורים על גבי עשורים. לבטון יש בעיה אחת והיא העיצוב שלו שבעיני רבים לוקה בחסר ואפשר להבין מדוע, הרי קירות בטון הם לא הקירות הכי אסתטיים שיש. הבטון המוחלק שינה את התפישה לגבי בטון והיום כל אחד יכול ליהנות בבית, בעסק ובמפעל מבטון מוחלק איכותי ביותר שמספק רצפה עמידה עם ניחוח יוקרתי שהולכת ונהיית נפוצה בימינו יותר ויותר. ניתן להתקין בטון מוחלק לבן או בצבעים אחרים וגם לבחור עיטורים וצורות.

 

בטון מוחלק לבן: ליצירת חלל גדול ויוקרתי

 
  • בטון מוחלק מספק עמידות גבוהה לרצפת המבנה. הבטון מוליך חום בצורה טובה ולמרות ההתחממות האיטית של הרצפה, היא יעילה ביותר כדי לשמור את החום. יחד עם זאת, מדובר ברצפה שקל מאוד לנקות ועמידה ביותר לנזקים חיצוניים כך שכמו שהיא מתאימה לסלון או לקניון, היא יכולה להתאים למפעלים ולאזורים גדולים בהם יש תנועה רבה וכלי רכב תפעוליים.

  • הצבע הלבן ניתן מוענק בפעולה האחרונה אחרי התקנת הבטון תוך צריבתו. ללא הצריבה הצבע לא ייתפס בבטון ועלול לרדת בקלות. בעזרת הצריבה ניתן לצבוע בכל צבע שרוצים כאשר לבן הוא אחד הצבעים המובילים שמשדרים תחושה יוקרתית ומרווחת. מי שמעוניין ברצפה שמצד אחד תהיה חזקה ותחליף את הריצוף המיושן או את הפרקט שמצריך הרבה תנאים ויחד עם זאת תהיה רצפה מעוצבת, בטון מוחלק לבן הוא בדיוק הדבר בשבילו.

  • בזמן התקנת הבטון ניתן ליצור גוונים רבים לבטון עצמו שמגיעים לפי צבעיו הבסיסיים. כך למשל ניתן ליצור אפור כהה יותר או אפור בהיר יותר ואף ליצוק את הבטון יחד עם עיטורים שיישאר ברצפה באופן קבוע. כל אלו נותנים את האפשרות לרצפה מעוצבת ומדליקה.
 

בטון מוחלק זו המומחיות של יוסי אהרון עבודות פיתוח בע"מ

 
אנחנו באהרון יוסי פיתוח בע"מ מציעים לכם ליהנות מהבטון המוחלק הטוב ביותר שיש ומלבד העמידות האיתנה והרצפה החלקה שתקבלו, תוכלו לשלב את הבטון גם באמבטיות, בחצר ואפילו בסלון במגוון רחב של צבעים וסגנונות. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

 

מעוניינים בבטון מוחלק לבית או לעסק? צרו עמנו קשר בהקדם ואנו נדאג לעמוד לשירותכם

חייגו כעת - 050-5278770
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך