בטון מוחלק ובטיחות במקומות עבודה

 
משטח בטון מוחלק
 
 
בשנים האחרונות, אנו עדים לעלייה בפופולריות של השימוש בבטון מוחלק בבתים, במוסדות ציבור ובעסקים שונים. לבטון המוחלק יש אופי ייחודי המעניק לו מראה מתוחכם וחדשני. לצד זאת, הוא מצטיין בעמידות רבה ובמחירים נוחים להפליא, במיוחד בהשוואה לחומרים אחרים מהם מיוצרות רצפות, כגון שיש, עץ וכיו"ב.

אך מעבר ליתרונות אלה, הבטון המוחלק מציע גם שורה של יתרונות יותר יישומיים, ובייחוד בתחום הבטיחות במקום העבודה.

עמידות בפני שריפות


רצפות בטון מוחלק אינן מוליכות טוב חום, והן אינן מהירות להתקרר או להתחמם. באופן זה, גם כאשר הן נחשפות לאש, הן אינן נוזלות, מעלות עשן או פולטות גזים רעילים. תכונות אלה הופכות רצפות מסוג זה לבטוחות בפני אש. מסיבה זאת, עסקים ומפעלים בהם נעשה שימוש באש פתוחה על בסיס יום-יומי, מעדיפים רצפות מסוג זה, לעתים קרובות.

עמידות מבנית


רצפות בטון מוחלק הן בעלות חוזק מבני מרשים עד מאוד, ובשילוב עם טכנולוגיות הבנייה המקובלות כיום, משלבות חוזק מבני רב עם גמישות. לפיכך, בניגוד לרצפות מחומרים אחרים אשר נשחקות ו/או נשברות עקב עומס רב או שחיקה, הן לא נפגעות בקלות. הן אינן מייצרות כל מני פגמים אשר יכולים להוביל לתאונות במקום העבודה. שלמות מבנית זו חשובה במיוחד במקומות עבודה בהם משנעים סחורות ממקום למקום, באמצעות מלגזות, עגלות, נגררים וכיו"ב. חלקות המשטח מקלה באופן משמעותי בפני סכנות קריסה.

חדירות נמוכה


רצפות כגון רצפות עץ, רצפות שיש ורצפות מצופות שטיחים מקיר אל קיר ידועות בחדירותן לחומרים שונים. בניגוד לאלו, רצפות בטון מוחלק הן בעלות צפיפות שטח פנים כזאת, שאינה מאפשרת חדירה של נוזלים וחומרים אחרים ואגירתם ברצפה. מסיבה זו, גם כאשר הרצפה נחשפת לחומרים בעייתיים, היא אינה סופחת אותם. לכן, קל ופשוט לנקות אותה היטב ולפנות את הבעיה.

אותה צפיפות שטח פנים מאפשרת לרצפות מסוג זה גם להתייבש במהירות ובקלות, ובכך לצמצם סכנת ההחלקה, או סכנה של פגיעה מבנית כתוצאה מחשיפה ממושכת לנוזלים.
 
מעוניינים ללמוד עוד על יתרונותיו של הבטון המוחלק, ולגלות כיצד תוכלו גם אתם ליהנות מהם? נציגי השירות של חברת יוסי אהרון פיתוח בע"מ ישמחו לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה ולהעניק לכם הצעת מחיר הוגנת ומפתה.
התקשרו עוד היום: 050-5278770
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך