בטון מוחלק בתעשייה

 
 
בטון מוחלק בתעשייה החלטתם שהגיע הזמן לחדש את הריצוף בהאנגר שלכם. לאחרונה, אחרי הגשמים, היו תזוזות בקרקע והריצוף כבר לא ישר. אנשים נתקעים במרצפות השקועות ומועדים, וכמי שליבת העסק שלו הוא מכירות פרונטליות, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להמשיך כך. בכלל, הריצוף כבר לא מוכיח את עצמו. בזמנו, בעת הקמת העסק, בחרתם את המרצפות היפות ביותר. הן עשו את העבודה בתחילת הדרך, אבל עם הזמן הן איבדו מהברק שלהן, נשברו כשהמוצרים מדי פעם נפלו עליהן ועכשיו הן כבר לא שומרות על אחידות בגובהן. אמנם הזהירו אתכם לפני שנכנסתם, שקומת קרקע מועדת לתזוזות בשל הקרבה לאדמה, אבל לא שיערתם בנפשכם שעד כדי כך. לכן, עכשיו החלטתם שתחפשו אלטרנטיבה אחרת. אחרי אין ספור התייעצויות, התברר לכם שהאפשרות העדיפה ביותר היא רצפת בטון מוחלק.
 

רצפת בטון מוחלק - כביש בעסק?

 
צבעו הבסיסי של הבטון הוא אכן אפור, והוא יכול להיראות גם כמו שטח ציבורי, אבל לאחרונה השימוש בבטון הפך להיות אופנתי יותר. בנוסף לעובדת היותו אופנתי גם בתוך מבנים, מסתבר שניתן לצבוע את הבטון המוחלק בצבעים שונים ומגוונים על פי הצרכים שלכם.
לבטון יש יתרונות רבים וחשובים, בייחוד לעסק צמוד קרקע או לכל מבנה תעשייתי. זו גם הסיבה שניתן למצוא אותו היום במקומות רבים, כמו אולמות אירועים, חניונים, חברות, מפעלים, מוסכים ועוד. מאחר והבטון הוא חומר רטוב, ניתן לעצב אותו לפי רצונכם. המשמעות היא, שאם תרצו לייצר שביל גישה עם קימורים או שטח שבקצותיו יהיו אלמנטים קבועים, כמו אדניות,בטון מוחלק יאפשר לעשות זאת.
יתרון חשוב נוסף של הבטון הוא בעובדת היותו משטח אחיד, כך שאין אפשרות שחלק ממנו ישקע, כמו מה שקורה למרצפות. יתרון נוסף, בעיקר אם חלק מהריצוף מתבצע מחוץ למבנה, הוא שאין אפשרות לצמחייה לגדול תחת הבטון ולפגוע בריצוף. זאת לעומת מרצפות, שהרווחים ביניהן מאפשרים לצמחייה להתפתח.

סוללים או כובשים?

הקמת רצפת בטון מוחלק היא מהירה יחסית, בטח בהשוואה לריצוף מחודש במרצפות מסוגים שונים. פעולת הריצוף היא פשוטה:
  • מכינים את השטח לריצוף בבטון מוחלק באמצעות יישורו.
  • יוצקים את הבטון על פני השטח המיועד לריצוף
  • דואגים ליישר את השטח באמצעות פלס
  • מחליקים את פני השטח באמצעות מכשיר החלקה מיוחד, המכונה הליקופטר (מאחר והלהבים בו, אלה המחליקים את השטח, נראים כמו של הליקופטר)
  • אז מבצעים חריצים קלים במשטח כדי שהבטון לא יתבקע
  • אוטמים בחומרים ייעודיים, כמו סילר.
אז אם אתם מחפשים פתרון יעיל ואיכותי לריצוף המבנה שלכם וסביבותיו, התקשרו עכשיו לאהרון יוסי פיתוח בע"מ והזמינו עבודות ריצוף בטון מוחלק לתעשייה. כך תיהנו משירות מהיר ומקצועי, ותבטיחו ריצוף ישר, נקי שאינו מושפע מתזוזות אדמה ומפגעי מזג אוויר!